O nas

W dniu 16 sierpnia 2000 r. Aktem Założycielskim została powołana Farmer sp. z o.o. w Brzezinach, którą Sąd Rejonowy Wydział Gospodarczy wpisał do RHB pod poz. 1333. Po utworzeniu Krajowego Rejestru Sądowego spółka Farmer została umieszczona w dniu 24 września 2002 r w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Łodzi XX Wydziale KRS pod pozycją 0000083990.
Firma jest producentem środków żywienia dla bydła mlecznego. Produkujemy w oparciu o własne, oryginalne receptury z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów paszowych dostarczanych przez największych dostawców.
Jesteśmy przedstawicielami Mikrop a.s. w Polsce, która jest jedną z największych producentów mieszanek mineralno-witaminowych w Czechach. Jesteśmy ich przedstawicielstwem na Polskę.
Potwierdzeniem, że nasze wyroby są wolne od GMO jest  certyfikat nadany przez URS, a najwyższe  standardy jakości produkcji i bezpieczeństwa pasz zostały potwierdzone certyfikatem GMP+FSA wydanym przez jednostkę certyfikującą Dekra.
Firma Farmer jest również wiarygodna pod względem finansowym i ekonomicznym. Możemy poszczycić się tytułem Gazela Biznesu, Gepard Biznesu, Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym niezmiennie od kilku lat przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Bisnode. Nasze osiągnięcia zawdzięczamy współpracy z wiarygodnymi Klientami, Dostawcami i sieciami sprzedaży największych mleczarń w Polsce np. SM Mlekpol, SM Ryki, OSM Łowicz, OSM Skierniewice. OSM Końskie.
Na każdym etapie działalności biznesowej stawiamy na jakość procedur, jakość wyrobów i najlepszą współpracę handlową korzystną dla każdej ze stron.

Certyfikaty i wyróżnienia dla Farmer Sp z o.o.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z certyfikatami uzyskanymi przez naszą firmę Farmer Sp. z o.o.


Certyfikat NON GMO
Certyfikat NON GMO
 Certyfikat DEKRA GMP+
Certyfikat DEKRA GMP+
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Gepard biznesu 2018
Gepard biznesu 2018
Gazela biznesu 2018
Gazela biznesu 2018